SportUz.Net
logo

photo photo

ECHL. Pley-off. "Benfika", "Yang Boyz" va "Malme" guruh bosqichida

25.08.2021 07:50    


Rasmni yuklab olish

Evropa CHempionlar ligasining saralash o'yinlari - pley-off bosqichining javob uchrashuvlari o'tkazildi.

ECHL guruh bosqichiga chiqish uchun pley-off, javob o'yinlari o'tkazildi. Bugun uchta klub ushbu yo'llanmalar masalasini hal qildi. "Benfika", "Yang Boyz" va "Malme" klublari ushbu mavsumda ECHL guruh o'yinlarida ishtirok etishadi.

PSV (Niderlandiya) – "Benfika" (Portugaliya) 0:0  Birinchi o'yin: 1:2

25 avgust, 00.00, «Filips Stadion»

PSV – Drommel, Mvene (Tomas, 90), Ramalo, Boskali (Obispo, 70), Maks (Teze, 89), Getce, van Ginkel (Bruma, 70), Sangare, Zaxavi, Gakpo, Madueke (Vertessen, 70).

"Benfika" – Vlaxodimos, Jilberto (Almeyda, 61), Otamendi, Verissimo, Morato, Grimaldo, Taarabt (Vertongen, 54), Joau Mariu (Everton, 74), Rafa Silva (Meyte, 74), Vaygl, Yaremchuk (Gonsalu Ramush, 61).

Ogohlantirishlar: Verissimo (8), Boskali (64), Joau Mariu (66), Gonsalu Ramush (82), Ramalo (85), Tomas (90), Vlaxodimos (90).

CHetlatish: Verissimo (32).


"Ferencvarosh" (Vengriya) – "Yang Boyz" (SHveycariya) 2:3 Birinchi o'yin: 2:3

25 avgust, 00.00, «Grupama-Arena»

Gollar: 0:1 – 4 Ceziger, 1:1 – 18 Uingo, 2:1 – 27 Mmae, 2:2 – 56 Fassnaxt, 2:3 – 90 Mambimbi.

"Ferencvarosh" – Dibus, Uingo, Blajich, Kovachevich, CHivich, Sakariassen (Lonchar, 76), Somalia (Mak, 86), Laiduni, Boli (Zubkov, 71), Mmae, Uzuni.

"Yang Boyz" – fon Ballmos, Maseras, Ceziger, Kamara, Garsiya, Fassnaxt, Ngamale, Martins Pereyra, Serro (Ebisher, 62), Sebatsho (Mambimbi, 85), Elia (Lauper, 85).

Ogohlantirishlar: Sakariassen (30), Laiduni (59), Martins Pereyra (66), Kovachevich (66), Uingo (70), Mmae (81).

CHetlatish: Laiduni (64).


"Ludogorec" (Bolgariya) – "Malme" (SHveciya) 2:1 Birinchi o'yin: 0:2

25 avgust, 00.00, «Ludogorec Arena»

Gollar: 1:0 – 10 Nedyalkov, 1:1 – 42 Birmanchevich, 2:1 – 60, penalti Sotiriu.

"Ludogorec" – Kaxlina, Ikoko (Sisino, 46), Plastun, Verdon (Jozue Sa, 63), Nedyalkov, Badji (Aleks Santana, 46), Vanderson (Tshibota, 74), Gonsalves, Kauli (Yankov, 31), Sotiriu, Despodov.

"Malme" – Dalin (Diavara, 40), Nilsen, Brursson, Axmedxodjich, Berget, Riks, Kristiansen, Levicki (Rakip, 90), Innosent, Birmanchevich, CHolak (Abubakari, 90).

Ogohlantirishlar: Badji (37), Yankov (48), Axmedxodjich (80), Sotiriu (90), Riks (90).



Futbol yangiliklari || Futbol habarlari || Футбол янгиликлари || Футбол хабарлари
Дўстларга юборинг: