SportUz.Net
logo

photo photo

OCHL. H guruhida pley-offga chiqqan jamoalar nomi malum

08.07.2021 11:25    


Rasmni yuklab olish

Toshkent mezbonlik qilayotgan Osiyo chempionlar ligasining H va I guruhi o'yinlari davom etadi.

Bugun H guruhi doirasidagi 5-tur o'yinlari bo'lib o'tdi va unda g'alabaga erishgan jamoalar pley-off bosqichiga chiqib bo'ldi.

"Gamba Osaka" - "Tampins Rovers" 8:1

"Bunyodkor" stadioni

Gollar: SHu Kurata (21), SHuxei Kavasaki (25, 53, 80), Kazunari Ichimi (28), Vellington (75), Anderson Patrik (78, 87) - Daniel Bennet (27).

Urilmagan penaltilar: Takashi Usami (39), Vellington (62).

"Gamba Osaka": Kei Ishikava, Kim Yong-Gvon (Genta Miura, 71), Gen SHoji, Yota Sato, SHu Kurata, Yosuke Ideguchi (Vellington, 46), Yuya Fukuda (Keysuke Kurokava, 62), Yuki Yamamoto, Takashi Usami (Anderson Patrik, 62), Kazunari Ichimi (Leandro Pereyra, 77), SHuxei Kavasaki.

"Tampins Rovers": Syazvan Buxari, Daniel Bennet, Bayxakki XayzanYU Irvan SHox, Madxu Moxana, Armin Bosnyak, Kyoga Nakamura, Zexrudin Mexmedovich, Mark Tan (Amirul Xaykal, 15, Fazrul Navas, 63), Iman Hakim (Xuzayfax Aziz, 62), Boris Kopitovich.

"CHiangray Yunayted" - "CHonbuk Xyundai" 1:3

"Lokomotiv" stadioni

Gollar: Bill (68-pen) - Modou Barrov (9), Xong Jeon Xo (20), Park Jin Seong (35).

"CHiangray Yunayted": Apirak Voravong, Vasan Xomsan (Suriya Singmui, 75), Brinner, Tanasak Srisai, Saravut Inpaen, CHo Ji Xun (Jornata Verzura, 46), Pitivat Sukjixammakul (Nattavut Jaroenbot, 88), Sivakorn Tiatrakul (Ekkanit Punya, 46), Sanukran Tinjom (Somkid CHamnarsilp, 46), Bill, Felipe Amorim.

"CHonbuk Xyundai": Li Bum Yong, Xong Jeong Xo, Kim Min Xyok, Li Yong, Park Jin Seong, Kim Bo Kyung (Li Song Yong, 75), Modou Barrov (Kim Seung Dae, 84), Ryu Jae Mun (Li Seung Gi, 59), Paik Seung Xo, Xan Kyo Von (Takaxiro Kunimoto, 59), Gustavo (Stanislav Ilyutchenko, 59).

H guruhining 5-turdan keyingi jadvali shunday ko'rinish olgan:



Futbol yangiliklari || Futbol habarlari || Футбол янгиликлари || Футбол хабарлари
Дўстларга юборинг: